Telewizja od kuchni

Telewizja od kuchni

Witam po długiej przerwie, to znowu ja, Sara. Wracam z nową porcją wydarzeń, zdarzeń i rozważeń.

Niedawno byłam w TVN24 BIS, gdzie ja i mama, opowiadałyśmy o podróżach, wspinaczce, książce (dla osób, które jeszcze tego nie wiedzą, piszemy książkę o naszych przeżyciach itp.) i o nadchodzących planach.

tvn24 bis wroclot pl

Od początku tego wyjazdu wszystko wskazywało na to, że nie uda nam się dotrzeć na czas. Nasz samolot był opóźniony o 2h, przez co spóźniłyśmy się na autobus do Warszawy, a w Warszawie ? W Warszawie był bieg ‚Biegnij Warszawo’ (albo jakoś tak) i całe centrum było zakorkowane…..połowa autobusów w ogóle nie kursowała, lub zmieniała trasę jazdy. Uroki wielkiego miasta !

Studio było dość ciekawe (nie dlatego, że miało monitory firmy Apple) i trudne w obsłudze. Mieli mnóstwo pokoi, a wszystko było sprytnie zaplanowane. Wszędzie ciężki sprzęt, komputery, telewizory, myszki, ludzie (no i na złość, żadnych słodkich kotków).

tvn24 bis wroclot pl

Na fotelu prowadzącego siedział wysoki Pan w okularach, który prezentował wiadomości, tekst miał wypisany przy kamerze, którą obsługiwał jego kolega. Kiedy skończył, to nam kazano usiąść na schodkach i zacząć opowiadać (wszystko NA ŻYWO) !

tvn24 bis wroclot pl

Zanim jednak do tego doszło, zaczęli nas malować. ma-lo-wać ! To brewka ciemniejsza, to przypudrować nosek, a to jeszcze poprawić kontury twarzy i zaróżowić poliki..

tvn24 bis wroclot pl

W drodze powrotnej, w pociągu, okazało się, że nie miałam podbitej legitymacji szkolnej i miałyśmy problem z dopłatą, bo bilety były kupione przez internet, konduktor jednak machnął ręką i pozwolił nam jechać.

A wiecie co było najśmieszniejsze ? To, że 2 dni po powrocie jechałam z klasą na wycieczkę szkolną….do Warszawy ! 🙂 Gdzie tu logika ?

Pozdrawiam,
Sara.

_______PRZEWODNIKI___________________________________________________________________

Lecisz na wakacje ? Zaczerpnij informacji z najlepszego źródła:

– Książki i przewodniki od Wydawnictwa Bezdroża (KLIK)

– Książki, przewodniki i mapy z 10% rabatem (przeczytaj o tym jak uzyskać rabat) od Wydawnictwa Geograf (KLIK)

– Książki od Wydawnictwa Bernardinum (KLIK) _______NOCLEGI_______________________________________________________________________

– Skorzystaj z naszego linka, a otrzymasz 35 USD zniżki na rezerwację noclegów w TravelPony

– Skorzystaj z naszego linka, a otrzymasz 85 PLN zniżki na rezerwację noclegów w airbnb